Kelias į Parabolę

Moderators: Leonas, steponas

svecias
Naujokas
Naujokas
Posts: 25
Joined: Sun Dec 12, 2004 6:55 pm

Post by svecias »

Šaunu Stepai, kad prisiminei senus laikus ir įvykius kuriuose teko dalyvauti. Jeigu kursit Parabolės muziejų - turiu vieną eksponatą: 1995 metais išduotą Parabolės Linijų meistro - kontrolieriaus pažymėjimą.

Vidas
User avatar
stepas.b
Aktyvus narys
Aktyvus narys
Posts: 558
Joined: Wed Jan 09, 2008 7:22 pm
Location: PLUNGĖ
Contact:

Post by stepas.b »

Kažkaip netyčia pagalvojau: ir kodėl jums, p.Steponai užuot rašius tas ilgas istorijas apie kelią į Parabolę, nepaėmus ir nesusukus dokumentinio filmuko apie tai? Įtariu, kad ir pats esate nekartą apie tokį variantą pagalvojęs. Juo labiau, kad kaip tik dirbate su projektu www.laiko.lt - ten pirmuoju numeriu ir galėtų būti patalpintas toks filmukas.
Kad ir netyčia internete aptikusiam tokią medžiagą bus įdomu žiūrėti ką apie savo įmonę pasakoja solidus ponas - jos steigėjas ir pirmasis direktorius. Taip pat užmarštin nenuplauktų ir visi kiti, vienaip ar kitaip susiję, dalyvavę, prisidėję - juk geriau pamatyti ir išgirsti kalbant gyvą žmogų, nei kažkur paskaityti, kad toks ir toks Jonas ar Petras ten ir tada vyniojo laidus. O jei tas Jonas ar Petras jau Anapilyje - tai kas nors pamatęs nuotrauką, palinkės ramybės ar "Amžinątilsį" mintyse sušnibždės... Dirbdamas su internetiniu muzikos bylų archyvu stipriai pajutau kokia didelė yra informacijos ir bendrystės jėga. Vienaip ar kitaip, nebūkit mažytė ir uždara (kaip kokia sekta) įmonėlė, būkit kuo plačiau žinomi - o tai išeis tik į naudą ;) ;)
User avatar
steponas
Šefas
Šefas
Posts: 5109
Joined: Thu Aug 08, 2002 12:22 pm
Location: Kaunas
Contact:

Post by steponas »

stepas.b wrote:Kažkaip netyčia pagalvojau: ir kodėl jums, p.Steponai užuot rašius tas ilgas istorijas apie kelią į Parabolę, nepaėmus ir nesusukus dokumentinio filmuko apie tai? Įtariu, kad ir pats esate nekartą apie tokį variantą pagalvojęs. Juo labiau, kad kaip tik dirbate su projektu www.laiko.lt - ten pirmuoju numeriu ir galėtų būti patalpintas toks filmukas.
Šita mintis apie filmuką yra gera, tik velniškai daug laiko tam reikia, o be to ir parodyti jau ne ką galima būtų, nes tais laikais net fotoaparato nesivežiojau ir nuotraukų apie tai nėra - ne tas rūpėjo.
Parašyti tokią istoriją daug kartų mažiau laiko reikia - prisėdai keliom valandom ir jau yra. O prie tokio filmo vien sėdėsi ne vieną mėnesį.
Dabar sėdžiu ir permontuoju filmą "1000-tojo abonento šventė". Sudarysiu DVD foto albumą, kur žinosiu ką pasakyti, truputį pakomentuosiu, o po to žiūrėsiu - jei bus laisvo laiko - pagalvosiu ir apie šitą jūsų idėją - gal ką prigalvosiu, jeigu toks noras atsiras, bet dabar tokio didelio noro kurti tokį filmą nėra.
svecias wrote:Šaunu Stepai, kad prisiminei senus laikus ir įvykius kuriuose teko dalyvauti. Jeigu kursit Parabolės muziejų - turiu vieną eksponatą: 1995 metais išduotą Parabolės Linijų meistro - kontrolieriaus pažymėjimą.

Vidas
Dėkui Vidai, kad užsukai pas mus ir prisiminei, kad mes vis dar gyvi esam - matomai gerbiamas Napoleonas bus tau mano šitos rašliavos nuorodą davęs :lol: :lol: :lol:

Forumo auditorijai galiu Vidą pristatyti.
Karo su INIT metu Kauno savivaldybė įsteigė etatą kabelinės televizijos klausimams Kauno mieste tvarkyti. Vidas Ambroza ir buvo tas žmogus, kuris užėmė šią tvarkytojo kėdę ir geriausiai žino kas vyko Kauno savivaldybės užkulisiuose dė to, kad Kaunas nepakluso ponų iš Ryšių ministerijos spaudimui sunaikinti Parabolę. Ryšių ministerijai sulicencijavus KTV veiklą, savivaldybės buvo nustumtos nuo šio proceso, toks etatas jau buvo nebereikalingas ir Vidas perėjo dirbti į Parabolę.
O savotiškas muziejus jau ir dabar yra - tai mūsų dokumentų archyvas, juk papasakojus istorijas dėl ko ir kaip šie dokumentai gimė, kai kam ir vidurius susuktų :lol: :lol: :lol:

Dabar galvoju - ar nereiktu paskirti kokią savaitėlę laiko ir parašyti apie tuos geradarius nesavanaudžius žmones, kuriuos savo kelyje sutikau ir dėl kurių pastangų ir pasiaukojimo vis dar gyva Parabolė yra :?
O būtų tikrai daug ką pasakyti apie Napoleono Mickūno, Vidmanto Ardzijausko, Pauliaus Tamoliūno, Prano Ruzgio, Sigito Kavoliūno ir dar daugelio kitų žmonių nuveiktus gerus darbus KTV aušros laikotarpiu, kad tokie nikštukai, kaip Parabolė - be pinigų, be daugybės darbuotojų ir be "berniukų" stogo, šioje nuožmioje konkurencinėje kovoje išliko. :?
Last edited by steponas on Tue Aug 12, 2008 9:00 am, edited 2 times in total.
UAB "Parabolė" direktorius
svecias
Naujokas
Naujokas
Posts: 25
Joined: Sun Dec 12, 2004 6:55 pm

Post by svecias »

Dekui,Steponai, uz toki smaikstu ir issamu Paraboles istorijos aprasyma, man, kaip buvusiam ilgameciui Paraboles (dabar Mikrovisatos) abonentui smagiai "susiskaite".
Kadangi mes mokemes panasiu laiku ir kazkada dirbome buvusioje Radijo gamykloje, zinomos pavardes ir pazistami veidai...Su kai kuriais teko susitikti.
Taip ir sukuteno sirdi Tavo jaunystes prisiminimai, kazkada as irgi i radiotechnika "is pasaukimo" stojau, pradejau nuo radiju ir lempiniu televizoriu remonto, tik is manes verslininkas neisejo :)
User avatar
steponas
Šefas
Šefas
Posts: 5109
Joined: Thu Aug 08, 2002 12:22 pm
Location: Kaunas
Contact:

Post by steponas »

Dabar pradėjau gauti PM su keistais klausimais: kaip čia aš taip viską suspėjau išmokti ir pasiekti :?:
Atsakymas būtų toks: susiformuluokite sau aiškius tikslus, tikėkite jais ir arkite ... po 14 - 18 valandų kas dieną, be jokių išeiginių. Ir pamatysite, kad po kokių 30 metų busite išmokę ir pasiekę dar daugiau už mane ;)
UAB "Parabolė" direktorius
svecias
Naujokas
Naujokas
Posts: 25
Joined: Sun Dec 12, 2004 6:55 pm

Post by svecias »

Stepai, kai rūkėme EKB 4 taukšto laiptinėje, neatrodei toks apsukrus kaip čia rašai ir nieko neišsiskyrei iš kitų.
O dabar rimtai.
1. Taip ir išsisukai nuo kalusimo, kodėl, kai tave Vytas su Romu apšvarino, nutylėjei ir nieko nedarei? Kaip tu daleidai, kad jie galėjo taip lengvai tai padaryti?
2. Nors aš Povilo nepažinojau, bet įdomu kaip po Povilo mirties tu pasielgei su jo šeima? Kas su jais dabar yra?
3. Girdėjau turėjei sveikatos problemų. Ar dabar jau jų neturi?
4. Kaip tau negėda apie tokius dalykus rašyti, juk kaip senas vagis turėtum žinoti, kad ilgas liežuvis prie gero nepriveda. Jau pusė gamykliečių dėl to baigia pašiurpti. Bijo, kad pavardes nepradėtum rašyti.
Aš jau seniai viską pamiršau ir tau siūlau kuo greičiau tai padaryti.

Viktoras
User avatar
martinuxxx
Aktyvus narys
Aktyvus narys
Posts: 2173
Joined: Fri Jun 22, 2007 1:49 pm
Location: Telšiai

Post by martinuxxx »

Kaip suprast kaip senas vagis,tipo Steponas iš gamyklos kažką vogė?O pasakyk kas sovietmečiu nevogė?Aplamai kas tik gali,kas kaip moka,viską suka,kad tik naudos gautų...
Image
User avatar
stepas.b
Aktyvus narys
Aktyvus narys
Posts: 558
Joined: Wed Jan 09, 2008 7:22 pm
Location: PLUNGĖ
Contact:

Post by stepas.b »

svecias wrote: 4. Kaip tau negėda apie tokius dalykus rašyti, juk kaip senas vagis turėtum žinoti, kad ilgas liežuvis prie gero nepriveda. Jau pusė gamykliečių dėl to baigia pašiurpti. Bijo, kad pavardes nepradėtum rašyti.
Aš jau seniai viską pamiršau ir tau siūlau kuo greičiau tai padaryti. Viktoras
Nors čia klausimas ne man, bet kai ką pasakysiu. Jei "vagis" praeity kažką sukto ir darė, bet šiandieną kalba ir bando suprasti kas iš ko ateina - čia dar pusė bėdos. Bet jai vagis vogė ir visą gyvenimą deda pastangas užčiaupti savo ir aplinkinių gerkles - čia jau žmogaus katastrofa ir šansai atsiteisti labai migloti. Taip pat nereikia savęs apgaudinėti iliuzijomis, kad galima panorėjus viską pamiršti - žmogiškam sutvėrimui tai paprasčiausiai neįmanoma. Taigi, vagis vagiui nelygu.

Kas liestų sveikatą, man kaip žmogui irgi smalsu, bet kalbėti apie tai, nėra būtina.

Tos ilgos istorijos rašymas tik tam, kad ji liktų forume naudingas tiek, kiek TSRS turėjo naudos kažkada statydama BAM'ą. Tai turėtų būti tik dokumentinis filmukas. Taip pat išmintinga būtų atnaujinti svetainės dizainą, o ten pvz. skyriuje "Apie Parabolę" patalpinti visą tą ilgą tekstą (ištaisytą nuo stiliaus ir kt. netikslumų) su visais nuskenuotais dokumentais, nuotraukomis, interviu ir t.t. Brangus paltas, numestas sukirmijusioje spintoje tikrai niekada neatrodys nei gražiai, nei originaliai.

;)
User avatar
steponas
Šefas
Šefas
Posts: 5109
Joined: Thu Aug 08, 2002 12:22 pm
Location: Kaunas
Contact:

Post by steponas »

svecias wrote:Stepai, kai rūkėme EKB 4 taukšto laiptinėje, neatrodei toks apsukrus kaip čia rašai ir nieko neišsiskyrei iš kitų.
O dabar rimtai.
1. Taip ir išsisukai nuo kalusimo, kodėl, kai tave Vytas su Romu apšvarino, nutylėjei ir nieko nedarei? Kaip tu daleidai, kad jie galėjo taip lengvai tai padaryti?
2. Nors aš Povilo nepažinojau, bet įdomu kaip po Povilo mirties tu pasielgei su jo šeima? Kas su jais dabar yra?
3. Girdėjau turėjei sveikatos problemų. Ar dabar jau jų neturi?
4. Kaip tau negėda apie tokius dalykus rašyti, juk kaip senas vagis turėtum žinoti, kad ilgas liežuvis prie gero nepriveda. Jau pusė gamykliečių dėl to baigia pašiurpti. Bijo, kad pavardes nepradėtum rašyti.
Aš jau seniai viską pamiršau ir tau siūlau kuo greičiau tai padaryti.

Viktoras
Kai dirbau EKB (Radijo gamyklos konstravimo biuras) aš tikrai pažinojau tokį Viktorą, bet nuo 1989 metų, kai išėjau iš BANGOS daugiau jo nebemačiau, bet visgi pavyko su juo susirišti ir deja ne jis čia rašo.
Taip, kad matomai čia būsi tas įkyrus idiotas, kuris mane savo PM nuo šios temos užvedimo tardai ir baigi užknisti ir matomai esi senas slaptas kenkėjas, jeigu pažįsti visus kas mane 1992 metais apvogė. Aš juk Romo iš viso niekur neminėjau.
Kad tokie kaip tu šūdo maišai, kurie gyvenime patys nieko nėra sukūrę, o tik griovę ir šikę ant kitų galvų, vaidindami pasaulio teisuolius, nepajustumėte orgazmo, gal aš ir atsakysiu, jeigu dar bus ūpo, kai grįšiu po pietų iš Vilniaus išsityręs sveikatą.
UAB "Parabolė" direktorius
User avatar
martinuxxx
Aktyvus narys
Aktyvus narys
Posts: 2173
Joined: Fri Jun 22, 2007 1:49 pm
Location: Telšiai

Post by martinuxxx »

Tokių griovėjų bet kokiam verslininkui pasitaiko,ir ne tik griovėjų bet ir kaip sakote - kenkėjų,tad nieko nuostabaus,nes kažkas žiauriai pavydi,kad Jūs turite ant pečių galvą,ir jus lydi sėkmė.Ir aš niekada nepavydėsiu žmogui,kuris sąžiningai viską po truputį kurė,ir dabar turi versliuką.Tačiau yra begalė tokių kurie,praplauna pinigus,suklastoja dokumentus,taip gaudami keletą milijonų,ir už juos steigia įmonę.Juk tie pinigai dažniausiai mūsų - mokesčių mokėtojų,tai gal sakau kenkite tokioms įmonėms :!:
Image
User avatar
ma43
Aktyvus narys
Aktyvus narys
Posts: 366
Joined: Thu Nov 03, 2005 11:58 am
Location: Telšiai
Contact:

Post by ma43 »

svecias wrote: Aš jau seniai viską pamiršau ir tau siūlau kuo greičiau tai padaryti.

Viktoras
kol seni "tarybiniai" ,prisitaikeliai,partinukai , o gal buve nevykeliai KGB uostinetojai neisnyks ,nei seime nei lietuvoj gero nelauk . cia kvepia kad buvo snipukas . antra vel zinau tokiu kurie ziuredavo prie baznycios kieno vaikai eina i baznycia ,o dabar ant keliu perklupe musasi i krutine - uolus katalikai . tie zinote man atrodo patys pavojingiausi .
nojaus laivą pastatė mėgėjas , titaniką - profesionalas .
didzioji didybe zmogaus slypi jo paprastume .
User avatar
martinuxxx
Aktyvus narys
Aktyvus narys
Posts: 2173
Joined: Fri Jun 22, 2007 1:49 pm
Location: Telšiai

Post by martinuxxx »

Pritariu tau ma43
Image
User avatar
steponas
Šefas
Šefas
Posts: 5109
Joined: Thu Aug 08, 2002 12:22 pm
Location: Kaunas
Contact:

Post by steponas »

ma43 wrote:
svecias wrote: Aš jau seniai viską pamiršau ir tau siūlau kuo greičiau tai padaryti.

Viktoras
kol seni "tarybiniai" ,prisitaikeliai,partinukai , o gal buve nevykeliai KGB uostinetojai neisnyks ,nei seime nei lietuvoj gero nelauk . cia kvepia kad buvo snipukas . antra vel zinau tokiu kurie ziuredavo prie baznycios kieno vaikai eina i baznycia ,o dabar ant keliu perklupe musasi i krutine - uolus katalikai . tie zinote man atrodo patys pavojingiausi .
Tokių žmonių, kurie nori išbraukti iš atminties savo praeitį, kad ir kokia ji bebūtų, laimei yra nedaug. Normalūs žmonės nueina į bažnyčią, išpažysta savo nuodėmes ir atlieka atgailą.
O šiap aš gaunu daugiau tokių laiškų:
elaiškas wrote:----- Original Message -----
From: "Napoleonas Mickūnas" <n.mickunas@radosat.lt>
To: "Steponas ZEPČIUKAS" <steponas@parabole.lt >; "Steponas ZEPČIUKAS" <ktv@parabole.lt>
Sent: Monday, August 11, 2008 7:09 AM
Subject: FW: FW: Kelias į Parabolę


Laba diena, mielas Steponai,
Pritariu Vido Ambrozos (kuris dirbo ir Parabolėje) nuomonei

Jūsų N.Mickūnas

-----Original Message-----
From: v.ambroza@mvisata.lt [mailto:v.ambroza@mvisata.lt]
Sent: 2008 m. rugpjūčio 10 d. 23:23
To: Napoleonas Mickūnas <n.mickunas@radosat.lt>
Subject: Re: FW: Kelias į Parabolę

Sveiki,

Ačiū. Stepas galetu ir knyga parašyti. Labai dėmesingai perskaičiau. Kai
ko nebuvau ir girdejes....

Vidas
UAB "Parabolė" direktorius
User avatar
yabadabadu
Aktyvus narys
Aktyvus narys
Posts: 1451
Joined: Fri Jul 22, 2005 10:22 am
Location: Telsiai

Post by yabadabadu »

man tai juokingiausi paraboles kleintai kurie net nesupranta kad cia ne jiems skirta gi :D
lietuvis lietuviui pats geriausias uzkandis
User avatar
Saulius
Naujokas
Naujokas
Posts: 11
Joined: Wed Oct 16, 2002 10:47 pm
Location: Kaunas
Contact:

Post by Saulius »

Steponai, o Jūs fotogeniškas buvot jaunystėj, nu ir dabar kas be ko. :D
Image
Post Reply